Loading...

GRANDPA ELECTRIC

Vi har örat mot gatan. Vi gör word of mouth marketing, rörligt content, ambassadörskap, samt aktiveringar kring varumärken. Vårt breda nätverk och insikt om samtiden är en viktig del av våra leveranser.

THE ELECTRIC STUDIOS

Ljudstudio, kamerautrustning, ljus, redigering, podcastinspelning. Frilansstudio för unga kreatörer och egna företagare.

NÄTVERKET

Utifrån vårt stora personliga- och professionella nätverk castar/rollbesätter vi varje specifikt uppdrag.

WANT TO PLAY?
HIDE & SEEK

CONTACT

Office
Info@grandpaelectric.se
Kapellgränd 7
116 25 Stockholm

Cinematographer
Mats Helgesson
mats@grandpaelectric.se
+46 702 46 65 61

Art Director
Andrea Norden
andrea@grandpaelectric.se

Concepts
Carlan Snygg
carlan@grandpaelectric.se
+46 708 60 79 23

Project Manager / CEO
David Jonsson
david@grandpaelectric.se
+46 733 74 57 00

Creative Producer 
Martin Sundberg
martin@grandpaelectric.se
+46 707 33 51 42

Vi söker alltid nya talanger!

jobb@grandpaelectric.se

Digital Creative
Azmi Kashem
azmi@grandpaelectric.se